o firmie

Oferujemy fachowy montaż plandek oraz obsługę gwarancyjną i pogwarancyjną.

nasza historia

Plandeki Jaro

Jesteśmy prywatną firmą produkcyjno-handlowo-usługową.

Istniejemy od 1 maja 2010 roku. Wcześniej od 13-tu lat ściśle byliśmy powiązani z Warszawską firmą specjalizującą się w produkcji i naprawach plandek.

Realizujemy zamówienia od klientów indywidualnych i firm w zakresie zakupu i/lub montażu plandek oraz ich napraw, poszyć na namioty, wybrane konstrukcje stalowe typu stelaże na przyczepki. Usługi świadczymy w Warszawie i okolicach. W przypadku zakupu towaru i usługi istnieje możliwość dojazdu do klienta.

Przy okazji zapewniamy naszym klientom bezpłatne  informacje i porady przez telefon oraz wkrótce na łamach strony internetowej.

Oferujemy fachowy montaż plandek oraz obsługę gwarancyjna i pogwarancyjną.

Jesteśmy w stanie zaoferować klientom atrakcyjniejsze ceny, dzięki zmniejszeniu kosztów własnych. W tym celu nastawiliśmy się na sprzedaż poprzez stronę www.plandeki-warszawa.pl i prezentacje materiałów u klienta.

Ekspozycja towarów jest w Słupnie k/ Warszawy – szczegóły kontakt.  Można u nas zamówić towar i/lub usługę nie ruszając się z domu. Sprzedajemy produkty wysokiej jakości, większość informacji, zdjęć oraz cennik można znaleźć na stronie – oferta.

Potrzebujesz wsparcia?

Na konsultacje i pomiary w domu klienta nasi przedstawiciele przywożą katalogi i próbki wszystkich oferowanych wyrobów. 

Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty.